Willyse ost

Vasta
Sõnum
Autor
raivo
VVK liige
Postitusi: 307
Liitunud: 09 Juuni E, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu

Willyse ost

#1 Postitus Postitas raivo »

2007a jaanipäeval oli mul külas hea sõber Sakari Soomest ja kuna ta põeb ka „vana raua haigust“,siis jaaniõhtu peamiseks jututeemaks jällegi ilusad autod ja restaureerimistööd. Näitasin oma „Sefka“projekti puuduvate osade nimekirja ja sellepeale ta kutsuski mind Lahti lähedale Esko Rahkoneni vanatehnika varjupaika. Esko pärandvara müük pidi algama juuli esimesest nädalavahetusest ja kestma niikaua kuni jätkub ostjaid.


Pilt

9ndal juulil olimegi kohal ja see mida nägime tundus esialgu uskumatu.Kas tõesti on üks inimene oma eluaja jooksul suutnud 4 ha maad täita vana rauaga..

Pilt

Mõned meetrid enne Willist leidsin „Sefkale“ istmed ja seni Willyst varjanud Opel veeti minema,siis jäi pilk pikemalt peatuma...

Pilt

Armumine esimesest silmapilgust,tegemist ju esimese tsiviil Jeep`i mudeliga maailmas. (Willys Overland CJ2A) Müügimehe pakutud hind sobis ja käsiraha saigi makstud.

Pilt

Kapoti all paistavad õiged asjad omal kohal olema.

Pilt

Abiks autot ära tooma tulid kaasa ka Pärnu mehed Jüri Vaikjärv,Arvo Jung,Tiit Talts ja poeg Janno.

Pilt

Eksperdid hindamas.Müügi korra järgi kuulub autohinna sisse kõik „kola“ mis on auto peal ja taga,aga meil õnnestus see vaikselt kõrvale tõsta.

Pilt

Sõit kodupoole võib alata. Buss täis väiksemat kila-kola ja Willyse kastis kaks „Sefka“ mootorit. Müügimees Matti Eskola küsib: kas Arvo Austin`ile tuleme järgi lähemal ajal?

Pilt

Oma uues kodus garaazis.

Vasta

Mine “Willys Overland CJ 2A, 1949 [raivo]”