Õppepäev

Sõnum
Autor
alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

Õppepäev

#1 Postitus Postitas alopex »

Haaran kohe Märdi ettepanekust kinni ja minu arust on see väga hea mõte, et teha sinu juures selline õppepäev. Mulle sobiksid kõige paremini laupäevad aga anna Märt sina teada, millisel päeval sulle sobib. Kui varakult teada,siis saan ka nädala sees.
Tegemist on ju ikkagi küllalt suure välispinnaga , mida ju kehvasti teha ei taha. Sellest ka minu kõhklus (kartus) . Samas on mul vaja selle auto juures veel selliseid keevitusi teha ja nagu rahavatarkus ütleb : "Parem üks kord näha,kui sada korda kuuld!" :lol:
Hetkel on ukse katteplekk raami küljes ja küsin seda, kas võtan pleki maha või jätan nii, nagu hetkel on?

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#2 Postitus Postitas Autorestauraator »

Minule sobiks paremini tööpäevane aeg. Näiteks reedel, (küll mitte järgmine nädal, so. 3.okt. ) kella 12-st. Usun, et siis saaks ühe pleki valmis 3 ... 4 tunniga. Natuke juttu ka ajada ja ongi päev õhtus.

Tahaks muidugi teada, kas teisi huvilisi ka on? Andke siin teemas teada!

Kogu küsimus on muidugi õhukese pleki (1 mm) jätkamises. Kuidas teha õmblust nii, et plekile jääks soovitud kumerus (või tasapindsus)alles.

Esimese uksega me vist poole päevaga hakkama ei saa, võtaks siis sinu pildil näidatud tagumise ukse. Kui plekk käib lihtsalt maha, saab tulemus parem. Kui ei, proovime teha nii, et katteplekk on küljes.
Selle otsustamiseks tee veel mõned pildid, nii seest, kui väljast. Servavaltsidest ka (seestpoolt). Siis otsustame, kuidas teeme.
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

#3 Postitus Postitas alopex »

Selge see, et tegemist pole "laupäevakuga" ja ikkagi õppepäevaga. Kas Märt sulle näiteks 10 oktoober kell 12.00 sobiks? Ja kes veel kohaletulemisest ja õppimisest huvitatud oleks , siis tehke julgelt häält.
Mõned pildid siis veel.
Välja on lõigatud vahetamist vajav osa.On näha ka see, et ukseraam on roostes. Sealt rooste kõrvaldamiseks peaks ukse kattepleki eemaldama.

Pilt

pilt ka tagantpoolt

Pilt

Ukse katteplekk on veel eemaldamata.Ukseplekk on kinnitatud valtsiga väljast

Pilt

ja ka seestpoolt aknaraami juurest.

Pilt

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#4 Postitus Postitas Autorestauraator »

Piltide järgi tundub nii, et selle pleki peaks üsna lihtsalt maha saama. Kui saad, võta juba kodus maha.
Kaasa võta kogu komplekt: katteplekk, ukse raam ja ka juba äralõigatud plekk.

10. oktoober kl. 12 minule sobiks.
Juba on peale sinu ka üks huviline olnud. Muide, mõned nädalad tagasi konsulteerisin läbi telefoni samas küsimuses ühte teie kandi meest, Pärtma Toomast. Rääkisime pea pool tundi, aga eks see ole umbes nii, nagu telefoni teel hambaplommi paigaldamine! Võibolla oleks temalgi huvi tulla?
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

#5 Postitus Postitas alopex »

Pärtma Toomast tunnen väga hästi ja ma võtan temaga ühendust. Küsin siis järele ,kas on huvitatud õppepäevast.
Äkki peaks tegema eraldi registreerimise lehe, muidu sul 10 oktoobril 78 meest-naist uksetaga ja mis siis saab!?
Nüüd aga garaazi ukseplekki maha võtma :lol:

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#6 Postitus Postitas Autorestauraator »

Just sellepärast peakski osalemise soovist siin teemas teatama!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

robi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 10 Juuni T, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

#7 Postitus Postitas robi »

Soovin registreeruda.
Robert Mirski (foorumis kasutaja: robi)
5254672

Jossu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartu/Saaremaa

#8 Postitus Postitas Jossu »

Ise oleks ka igati hakkaja tulema, kuid piduriks on transport. Ega keegi Tartu poolt sinna liigu?
Joosep.

Valts
VVK liige
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Aprill P, 2008 00:00
Asukoht: Vändra
Kontakt:

#9 Postitus Postitas Valts »

Ma ei tea kas ma ennast registreerima pean ja pleki keevitamisega saan kah enam-vähem hakkama.... (koolitus juba läbitud)
...aga vist olen sel ajal seal nagunii

Terv,
Vallo

ingvar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 24 September K, 2008 00:00
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

#10 Postitus Postitas ingvar »

Seda tahaks küll lähemalt kaeda, kui ruumi veel on muidugi. Tallinnasse Läänemaalt jõuaks küll kella 12-eks, kui pärituul on soodne .Kahjuks ei tea aga täpselt kuhu tulla ?

Vasta

Mine “Projektide arutelu”