13.12.2008 kell 17-20 Unic-Moto jõuluõhtu Türil

Info peamiselt Eestis toimuvate vanatehnikaürituste kohta
Vasta
Sõnum
Autor
zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

13.12.2008 kell 17-20 Unic-Moto jõuluõhtu Türil

#1 Postitus Postitas zyndapp666 »

Edastan mulle Tõnu Piiburilt meiliga saabunud info:

Lugupeetud vanamootorrattahuviline!

Ootame Sind 13.detsembril 2008. kell 17.00-20.00 Türile Eesti Ringäälingumuuseumisse tutvuma raadio ajalooga.
Kommiealine laps anna üles sms-iga telefonil 5116265 või meilitsi tonu@polygonimatkad.ee
Buss Tallinnast Sepikuputka eest väljub kell 14.30. Aasta aruande koosolek toimub eraldi koosolekuna jaanuaris.
Vaata ka www.rhmuuseum.ee

Lugupidamisega
Tõnu Piibur

P.S Liikmemaks 2009.a eest maksta järgmisel aastal.

Täiendav info Tõnu Piiburilt 10.12.2008:

Antud üritus on tõesti eelkõige mõeldud Unic-Moto klubi liikmetele ja "mingit avalikku läbu me ei korralda", teatas Tõnu. Samas lisas ta, et see info võiks vabalt avalikus veebiruumis väljas olla ja seda näiteks juhuks kui keegi soovib klubiga liituda vms.
Viimati muutis zyndapp666, 10 Detsember K, 2008 14:12, muudetud 2 korda kokku.
Soovides parimat, Siim.

jaan
VVK liige
Postitusi: 21
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Nõo

#2 Postitus Postitas jaan »

Tere mehed.Kas klubi Unic-Moto jõulupidu ikka on vanatehnikaüritus?
Minu arusaamine on,et tegu on klubi sisese peoga,mitte avaliku üritusega.
Parandage,kui olen valesti asjadest aru saanud.
Katsuge olla.
Jaan.

wax
VVK sõber
Postitusi: 151
Liitunud: 03 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

#3 Postitus Postitas wax »

Mina loen aga kutsest välja, et tegu on ekskursiooniga Ringhäälingumuuseumisse :wink:

jaan
VVK liige
Postitusi: 21
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Nõo

#4 Postitus Postitas jaan »

Tere mehed.
Tõnu Piiburi saadetud meilis on kirjas:Kutsume sind....
Katsuge olla.
Jaan.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Vanatehnikaüritused.

#5 Postitus Postitas Veteran »

Teatavastu klubi Unic- moto koondas enda ridadesse need vanatehnikahuvilised, kes peale V Kirsi Unic- klubi "ärastamist" omapäi jäid ja siin ei leidnud "peavarju" mitte ainult tsiklimehed, vaid üritustel olid teretulnud ka autoomanikud nii hr U Teearu kui T Viiburi päälikuna olles. Jõulupidud -aastakoosolekud , nagu teisedki üritused toimusid eelneva info jagamise näol klubi liikmetele, kui on keegi, keda osa võtma ei lubatud, ssis öelgu nüüd või vaikigu igavesti, nagu mõnel puhul kombeks on.
Mis puutub jõulupeosse, kus jagatakse ka teatud "nänni" kalendrite jm näol ja ka kokatädidel on vajalik pakutava hulka teada, siis pole põhjust pahandada, et ei tea, kas ikka kõigile...
Kui sa oled vanatehnikahuviline, siis miks pole sa VEEl Unic-Moto liikmeks astunud? Siis poleks ju ka probleemi! VVK-s osalemine on ju hoopis asjale st. meie tegevusele suurepäraseks täienduseks! Ei tasuks hakata vahet tegema, et need oleme MEIE ja nood seal on fuih NEMAD.

Ärge võtke asja isiklikult, ma lihtsalt ei soovi et AMF-l laialt levinud pahatahtlikkus ka VVK lehekülgedele leviks.

Enno Öövel

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#6 Postitus Postitas zyndapp666 »

Tõe jalule seadmiseks ei jäänudki muud üle kui helistasin hr. Tõnu Piiburile. Küsimuse peale kas koristame avalikust ruumist selle info vastas Tõnu eitavalt. Ta jagas arvamust et seda loevad siin nii klubi liikmed aga ehk ka mõni inimene kes tahab liituda ja sellise huvi korral soovitas Tõnu tulla huvilisel antud üritusele "avaldus näpus".
Täiendasin siis esimest postitust Tõnult saadud infoga ja loodetvasti on sellega kahtlused, antud info sobivuse kohta siia, hajunud.
Soovides parimat, Siim.

Vasta

Mine “Vanatehnikaüritused”