Vaata vastamata postitusi | Vaata aktiivseid teemasid Tänane kuupäev 03 Aprill Reede, 2020 23:04Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
 EVK kodukord, "Klubi Sõbrad" 
Autor Sõnum
VVK liige

Liitunud: 01 Märts Laupäev, 2008 00:00
Postitusi: 2967
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Eesti Vanatehnika Klubi kodukord, "Klubi Sõbrad".

Põhikirjast:
III MTÜ LIIKMESKOND, LIIKMEKS ASTUMISE, LAHKUMISE JA VÄLJAARVAMISE KORD

3.1. MTÜ liikmeks vastuvõtmist võib taotleda iga füüsiline või juriidiline isik, kes soovib arendada MTÜ eesmärkidega kooskõlas olevat tegevust.
3.2. MTÜ liikmeks kandideerimine toimub vastavalt MTÜs kehtestatud kodukorrale.
3.3. MTÜ liikmeks vastuvõtmise otsustab MTÜ juhatus vastavalt MTÜ kodukorrale.

Virtuaalne Vanatehnikaklubi ei ole suletud klubi. Vastavalt põhikirja punktile 3.1. võib iga füüsiline või juriidiline isik taotleda klubi liikme staatust. Oluline on, et taotleja sooviks arendada Klubi eesmärkidega kooskõlas olevat tegevust.

Päris kohe klubi liikmeks saada ei ole võimalik. Vastavalt põhikirja punktile 3.2. toimub kandideerimine nii, nagu kehtestab klubi kodukord. Esialgu seda "Kodukorda" ei ole veel kehtestatud. Koos klubi liikmetega peame hakkama, vastavalt vajaduste tekkimisele, seda kodukorda looma.

Esimene vajadus, mille nö. "käigu pealt" ära lahendasime, oligi Klubi liikmeskonna laiendamise küsimus. Eelnevates aruteludes klubi liikmete vahel, oleme jõudnud tõdemuseni, et isik, kes sooviks klubi liikmeskonda kuuluda, peaks kõigepealt klubi tegemistest mingi ülevaate saama. VVK "töö" toimub põhiliselt veebis. Seepärast oleme teinud sellise töökorralduse, et kogu klubi asjaajamine, arutelud, vaidlused jne. ei toimu avalikult, vaid vajadusel nn. "KLUBIRUUMIS". Foorumi külastaja on kindlasti märganud, et osa foorumist on nähtav ainult klubi liikmetele. See ongi see Klubiruum. Nagu igas teiseski vanatehnikaklubis, toimuvad meilgi oma koosolekud Klubiruumis.

Selleks, et klubi liikmeks kandideerija saaks klubi tegevusest täielikuma ülevaate, kehtestasime "Klubi Sõbra" staatuse. Et asi sujuks operatiivsemalt, anti klubi juhatusele õigus "Klubi Sõbra" staatuse omistamiseks.

Kuidas "Klubi Sõbraks" saada ja mida see staatus endaga kaasa toob?
Taotleja peab kõigepealt tutvuma põhikirjaga. Kui tekib soov klubi eesmärkide saavutamise nimel ühineda, tuleb sellest klubile kuidagi teada anda. Üks võimalus on registreeruda ja kirjutada oma soovist foorumis. Seal on olemas rubriik "Vaba teema", mis selliseks avalduseks sobilik. Teine võimalus on rääkida või kirjutada mõnele klubi asutajaliikmetest. Liikmete nimekiri on siin:
VVK liikmete nimekiri

Kui selline avaldus klubi juhatusele laekub, siis juhatusel on õigus kehtestada "Klubi Sõbra" staatus. "Klubi Sõbrad" saavad juurdepääsu Klubiruumi ja saavad osaleda kõigis klubi aruteludes ainult nõuandva häälega. Otsustusõigus kuulub klubi liikmetele. Kui aja jooksul selgub, et tekib soov ka klubi liikmeks saada, lahendatakse see küsimus vastavalt Klubi kodukorrale. Kui otsest soovi klubi liige olla ei ole, võib piirduda ka ainult "Sõbra" staatusega.

Terv. Märt Aarne, VVK juhatuse esimees
autorestauraator@gmail.com


Viimati muutis Autorestauraator, 30 Jaanuar Teisipäev, 2018 13:07, muudetud 1 kord kokku.01 Juuni Pühapäev, 2008 13:06
Profiil Veebileht
VVK liige

Liitunud: 03 Oktoober Reede, 2008 23:00
Postitusi: 258
Asukoht: Viljandimaa
Tänan usalduse eest, soovin klubi sõbraks saada.
Enno Öövel.


02 November Pühapäev, 2008 09:56
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale   [ 2 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
phpbb.ee 3.0.9