Virtuaalse Vanatehnikaklubi sümboolika

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Klubi sümboolika.

#21 Postitus Postitas Veteran »

Kui sellel kavandil nr.5 rehvile protektor joonistada ja rattale traatkodarad ja väike rumm, siis oleks minu meelest OK. Loodan, et mingid täiendus- muudatusettepanekud tulevad ikka kõne alla?

Terv. Enno Öövel.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#22 Postitus Postitas Autorestauraator »

Nonii, hakkasin klubi märgi kavandiga tegelema umbes aasta tagasi, siis kui meil see sümboolika teema esimest korda päevakorras oli. Kui Pelle oli välja pannud enda kavandid ja lühendi "VVK", samasuguse, nagu praegugi Pelle kavandi keskel on, tekkis minul mõte, et seda tähtede kombinatsiooni võiks kasutada ka pisut teisiti. Ei mäletagi, kas sellest Pellega juttu ka oli, ilmselt ikka mingil hetkel oli? Igal juhul istusin üsna mitu õhtut kirjutuslaua taga ja joonistasin mitmesuguseid kavandeid. Kuna ise arvutigraafikat ei valda, palusin abi, et keegi teine prooviks minu joonistatu ilusamini ära vormistada. Minu mäletamist mööda oli selleks tegijaks Allan? Kuna tulemus, mis praegu kavandina välja oli pandud (õigemini kolm kavandit), mulle endale just kõige paremad ei tundunud, rääkisin Allanile, et tahaks muuta seda ja seda ja seda..... aga kuna Allan vist asjast väga innustunud ei olnud, jätsin asja sinnapaika.

Meelde tulid need kavandid alles siis, kui kõiki saabunud kavandeid välja hakkasin panema. Õigem oleks öelda, et asi oli ununenud seetõttu, et aja jooksul olin loobunud mõttest, et suudan mingitki endale vastuvõetavat kavandit esitada. Peas on küll "keerelnud" mitmesuguseid mõtteid, kuidas see märk võiks välja näha, aga nagu eespool ütlesin, endast must tegijat ei ole ja mõtteks see jäigi. Nii, ja kuna konkureerima oli saabunud oodatust vähem kavandeid, siis otsustasin, et pistan selle vana kavandi ka sinna juurde, ikkagi pilt pisut mitmekesisem. Endale see esialgu muret ei teinud, kuna minu favoriit, Siiri Tuuliku "V" kujuline märk, oli olemas ja ausalt öelda, lootsin ka Sergei kavandist midagi muud näha... mõtlesin... aga viimasel hetkel, nagu teate, saabus Sergeilt ka üsna sarnane, "sorgus tiibadega" kavand. Ja välja ma kõik need kavandid panin....

Praegu on mitu probleemi.
Esiteks, pean Pelle ees vabandama, et nii mõtlematult ja temalt luba küsimata tema "VVK" sümboli kasutusele võtsin! Oleksin pidanud eelnevalt luba küsima! Aga tõenäoliselt ei ole see kooslus Pellele vastuvõetav. Millegipärast on mul nagu meeles, et olen Pellega sellest isegi rääkinud ja Pelle arvamus oli umbes nii, et ega see ikka ei lähe...
Teiseks, isegi juhul, kui Pelle nõustuks kaasautorlusega, tuleb teema kallal edasi töötada. Antud kujul ei sobi see kavand praegu mulle endale ka. Aga minust selle tegijat ei ole! Lihtsalt mul puuduvad oskused arvutigraafikaga tegelemiseks.
Kolmandaks, oletame, et võtame appi mõne oskustega kujundaja. Anname idee talle üle ja palume teemat nö. "edasi arendada", siis kardan, et sellist inimest, kes salliks oma selja taga ühte kiibitsejat, kes kogu aeg juhendab ja seletab, ta välja ei kannataks, "Tee parem ise!", ... oleks vastus.

Mis nüüd edasi teha? Ma ei tea. Võibolla peaks seda ütlema nüüd Pelle? Kui ta ütleb: "EI!", on asi selge. Kui midagi muud, siis vaatame.
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

pelle
VVK liige
Postitusi: 167
Liitunud: 04 Aprill R, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#23 Postitus Postitas pelle »

Ka mul on suhteliselt raske öelda, mis edasi. Kindlasti ei ütle ma, et seda minu esimesena tehtud kavandit kasutada ei tohi. Selles pole üldse probleemi. Kuid ega see täna mulle endale ka enam eriti ei istu ja "tiibade" kujundi kasutamisse suhtun ma ka skeptiliselt. Kuid kui enamus eelistab tiibu, siis on see minu enda mure.

Täna ma pooldaks ise ikka märki, kus domineeriks vanatehnika.ee, mitte tähekombinatsioon VVK. Kuidas nüüd sellest välja vaitud toorikust asja saaks, jään ma küll hetkel võlgu.

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#24 Postitus Postitas zyndapp666 »

mul on paar ideed tekkinud, joonistan päeva jooksul paberile ja teen digikaga pilte sest skännerit pole läheduses aga ehk saate ideele pihta. Ka minu arvamus on et vanatehnika.ee peaks ikkagi logol esikohal olema ja kas ei võiks tiibade asemel kaaluda tammelehtede kasutamist? :idea:
Soovides parimat, Siim.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#25 Postitus Postitas Autorestauraator »

Tere.
Mõtlesin selle märgi teema enda jaoks veelkord läbi. Kuna tahame ju seda klubi märki mitte ajutiselt, vaid ikkagi pikaks ajaks, siis ei saa minna kergema vastupanu teed, et teeme praegu midagi ära, küll edaspidi vaatame... Tuleb teha korralik märk ja koos lahendada ka kõik sellega kaasnev: lipp, rinnamärk jm.

Seepärast, kuna praegu kõige enam hääli kogunud märk puudutab mind ennast ja ise ma selle lahendusega rahul ei ole, siis kasutades juhatuse esimehele antud volitusi, "võtan aja maha".

Kuidas edasi? Kirjutasin meie probleemist Priit Herodesele.
Kes on Priit Herodes? Ta on üks Eesti juhtivatest heraldikutest.
Vt.: http://www.google.ee/search?hl=et&q=Pri ... gle+otsing
Lugege läbi mõni temast kirjutatud lugu, kasvõi kõige esimene.
Sain ka vastuse, kus ta kirjutab, et enne kui mingi vastus anda, tahab ta selle teemaga tutvuda. Olen vajalikud materjalid talle edastanud.

Minu ettepanek, juhuks kui ta peaks "jah" sõna ütlema, on anda talle vabad käed! Meie arutelusid ja ettepanekuid ta teab, las tema, kui selle ala tipptegija otsustab, mis meile võiks parim olla.

Paluks arvamusi!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

jaan
VVK liige
Postitusi: 21
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Nõo

#26 Postitus Postitas jaan »

Väga hea.(hääl saalist)

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#27 Postitus Postitas zyndapp666 »

poolt! :D
Soovides parimat, Siim.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#28 Postitus Postitas Autorestauraator »

Teisipäeval, 21. aprillil oli klubi juhatuse koosolek, kus viienda päevakorrapunktina oli arutusel klubi märgi küsimus. Oleme seda tulemust arutanud kinnises Klubiruumis, aga kuna see teema jäi siin kuidagi imelikult lõpetamata, toon ära väikese lõigu:

"5. Klubi märgi küsimus.
Olen nüüd umbes kuu aja jooksul suhelnud Priit Herodesega, nagu kokkulepe oli. Priit on meile teinud ettepaneku klubi vapi, lipu ja märgi osas. Värviversioonis näidised koos seletusega.
Kuna mina seda tegemist vahendasin, siis ütlen nii, et minu meelest on tegemist professionaalse tööga. Minule terviklahendus meeldib ja olen seda meelt, et selle võiks kasutusele võtta. Kuna ülejäänud neli juhatuse liiget on teisel arvamisel, siis minu ettepanek muidugi läbi ei läinud. Üks poolt, neli vastu.
Kuna olen kogu sellest märgi "trallist" üsna väsinud ja mis salata, ka pettunud, siis ei kujutagi hästi ette, mis edasi peaks tegema.
Juhatus otsustas, et selle küsimusega tuleb edasi tegeleda.
Mina ennast sellest ülesandest taandasin ja leppisime kokku, et sellega tegeleb edasi Pelle."

Selline seis on siis...
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

Re: Virtuaalse Vanatehnikaklubi sümboolika

#29 Postitus Postitas Autorestauraator »

Klubi juhatus kinnitas Virtuaalse Vanatehnikaklubi märgi:

Pilt

Märki saab kasutada ka koos kirjaga:

Pilt
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Andres
VVK liige
Postitusi: 41
Liitunud: 07 September T, 2010 00:00
Asukoht: Haabneeme, Viimsi

Re: Virtuaalse Vanatehnikaklubi sümboolika

#30 Postitus Postitas Andres »

Tasuks kontrollida õigekirja, ehk siis pliiz, kellel on mõni tuttav eesti keele õpetaja?
Minu arvates on "vanatehnikaklubi" üx sõna, aga kui on "virtuaalne vanatehnika klubi" siis kirjutatakse lahku. Aga ega ma pead ei anna, aga kahtlus nagu on.

Vasta

Mine “Vaba teema”