Mattkroom

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
kass
VVK sõber
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Oktoober K, 2008 00:00
Asukoht: Türi

#11 Postitus Postitas kass »

Eelpool mainitud raamatu lk. 74 tabel "Katete pinna puhtus"

1. Läikkroomimine .....

2. Matt-kroomimine (tavaline)
pinna välisilme pärast katmist : helehall matt pind piimja helgiga, mehaanilise ja liivajoa töötlemise jälgedega.
siledusklass 51 aasta GOST-i järgi enne ja pärast katmist 5 - 6

3. Matt-kroomimine (peen)
.......................................... : helehall matt pind piimja helgiga, ilma meh. töötlemise jälgedeta, nõrkade liivajoa jälgedega.
siledusklas ................................................................. 7 - 8 .


Huvitab mis osad olid NSU-l mattkroomitud messingist valmistatud ?

motorist
VVK sõber
Postitusi: 24
Liitunud: 11 Aprill R, 2008 00:00

#12 Postitus Postitas motorist »

...
Viimati muutis motorist, 21 Detsember T, 2010 20:45, muudetud 1 kord kokku.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Mattkroom

#13 Postitus Postitas Veteran »

Härrased, keda huvitab, milline näeb liivapritsipinnale lastud kroom, tulge mulle külla! Laiskusest ei poleerinud ma kõiki detaile poja krossiratastele paremat väljanägemist tehes läikima, vaid lasin liivapritsiga puhastatud osadele kroomi peale, so. siis nn. tugevuskroomi. On ka selline detail, mis sai osalt poleeritud ja osa siis matt.
Seega minu kogemusel ütlen veel kord, et millise pinna jätate, selline tuleb tulemus. Nii lihtne see ongi, jätkem sommid , vahelduvvool jms. rahule!
Tervitustega Veteran.

Karu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Juuni P, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn Vabriku 6
Kontakt:

#14 Postitus Postitas Karu »

ma võin mõne asja klaaskuuliga üle lasta, kroomida ja siis pildi üles panna siia. Olen lasknud peale kroomimist pinna matiks klaaskuuliga jääb täitsa kena
klaaskuulprits, al. keevitus, valuvelgede remont, kroom detailide taastamine. www.valuvelg.com

Vasta

Mine “Vaba teema”