sõber

Eesti erinevate vanatehnikaklubide avalikud teated
Vasta
Sõnum
Autor
eino
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Detsember R, 2008 00:00
Asukoht: saue
Kontakt:

sõber

#1 Postitus Postitas eino »

Avaldaks soovi taodelda Klubi Sõbra staatust.

Eino Tänavots
56608941
alati oodatud pakkumised Walter/Villiers 350 35a. kirjandusele ja varuosadele.<br>Otsin inimest kes remondiks Villiersi mootori väntvõlli.<br>http://album.ee/album/543037/50257025<br>

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#2 Postitus Postitas Autorestauraator »

Tere Eino!
See on meeldiv, kui VVK tegemiste vastu huvi tuntakse.
Sind natuke teades, julgen arvata, et ka sina oled nii mõnegi huvitava asjaga vanatehnika vallast tegelenud. Tõenäoliselt tegeled edaspidigi.

Kas sa omi projekte teistele huvilistele ka oled nõus tutvustama?

Meil siin Virtuaalklubis on üldine arusaam selline, et "käime koos" just põhiliselt sellepärast, et tahame näha, mida teised teevad. See aga eeldab valmisolekut ka "ennast näidata"!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#3 Postitus Postitas zyndapp666 »

mina olen poolt!
Soovides parimat, Siim.

eino
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Detsember R, 2008 00:00
Asukoht: saue
Kontakt:

#4 Postitus Postitas eino »

Tere.

Seoses maja ehitusega (kuhu tuleb 60m2 suurune garaaz) olen ise midagi vähe teinud, põhiliselt olen lasknud teha vastavalt rahakotile. Loodan et ehk aasta pärast on lugu teine ja garaaz hakkab täitma oma funktsioone milleks on mõeldud. Pildi materjali võin üles panna Mini kohta ja eks tuleb kätte võtta ja teha teistest massinatest mes pooleli või mida keegi kuskil teeb.

Lugupidamisega
Eino
alati oodatud pakkumised Walter/Villiers 350 35a. kirjandusele ja varuosadele.<br>Otsin inimest kes remondiks Villiersi mootori väntvõlli.<br>http://album.ee/album/543037/50257025<br>

Vasta

Mine “Klubide teated”