1948a Pobeda ajalugu.

Siin üritame tuvastada erinevaid vanatehnikaga seotud detaile ja esemeid
Vasta
Sõnum
Autor
MaxL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Märts R, 2010 00:00
Asukoht: Hiiumaa

1948a Pobeda ajalugu.

#1 Postitus Postitas MaxL »

Huvitab minu Pobeda varasem ajalugu. Kahjuks ei ole aimu kust seda uurida ja kas see on üldse võimalik. Tean ainult seda, et auto on ostetud 2002 aastal Nõvalt ja oli kaua aega ühe omaniku käes. Kas on kuidagi võimalik teada saada varasemat ajalugu?

Aspelund
VVK liige
Postitusi: 289
Liitunud: 01 August R, 2008 00:00

#2 Postitus Postitas Aspelund »

Tere!

Iseenesest sellist andmebaasi, kus autode elulood sees oleksid, ei eksisteeri. Ainus lootus on leida infot eelmiste omanike kaudu. Et kust pärit jne.

Väga õhkõrn lootus on leida infot vana numbrimärgi põhjal (juhul, kui kellelgi vastav andmebaas nõukogude ajast tallel on).

Aga 1948.aasta Pobeda kõlab väga huvitavalt. On pilte antud masinast?

Parimat
A.

MaxL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Märts R, 2010 00:00
Asukoht: Hiiumaa

#3 Postitus Postitas MaxL »

Eelnevaid numbreid kahjuks ei tea ja omanikust tean ka ainult küla, kust ta toodi. Eks pean suvel minema eelnevaid omanikke otsima.

Autost on pilte aga ainult erinevatest detailidest. Tervet autot ei ole õnnestunud pildile saada, sest asub hetkel kuuris kus ruumi vähe ja kola palju.

valdo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 02 Märts T, 2010 00:00

#4 Postitus Postitas valdo »

See masin peaks olema pärit Nõvalt, kaks maja edasi sealt, kust ma sain 1995.a. tehasesevärvis 1948.a. M-1-A "Moskva"

MaxL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 05 Märts R, 2010 00:00
Asukoht: Hiiumaa

#5 Postitus Postitas MaxL »

Olen auto ajaloost teada saanud, et aatal 1987 kandis ta numbrit 8258EA, samuti olen teada saanud ühe varasema omaniku nime, kes suri aastal 1967.
Kas nende andmetega on võimalik kusagilt midagi edasi otsida?

Vasta

Mine “Identifitseerimine”