Vanatehnika.ee
http://vanatehnika.ee/foorum/

2. Detailide otsingud
http://vanatehnika.ee/foorum/viewtopic.php?f=50&t=488
1. leht 1-st

Autor:  siimlane [ 21 Märts Laupäev, 2009 09:40 ]
Teema pealkiri:  2. Detailide otsingud

Tere

Nagu eelmisest postitusest näha võib on tegu suhteliselt pooliku mootorrattaga. Samas kõik olulised osad, mida keeruline leida oleks, on olemas. Juhin tähelepanu ilma randita porilaudadele, vanatüübi kraanile jne.

Kuna ma ise ei ole ka ratast rohkem näinud kui äratoomispäeval siis piltide järgi tuvastanin puuduolevaid detaile mida otsima peab hakkama:

-süütepoole karterikaas koos magneetoga
-tagumised jalarauad
-summutid
-rattad:)
-karburaator koos õhupuhastiga
-esitule võru koos reflektori ning pirnipesaga
-gaasirullik
-uued trossid
-iste

Need siis suuremad puudujäägid praegu. Üleeile Kloostrimetsa motopoes käies jäi kohe silma müüja taga kapil seisev uhiuus VT2 tagatuli. Pikalt mõtlemist ei toimunud ja nüüd kaunistab see minu kapipealset:) Algus on igaljuhul tehtud, küllap mõneks kevadeks saab rataski valmis.

Pilt

Autor:  siimlane [ 26 Märts Neljapäev, 2009 14:56 ]
Teema pealkiri:  Doonor

Tere

Täna tõin koju endale TLF'i rattarummude doonori. Ega's sealt raami pealt polegi midagi rohkem eriti võtta. Küljejalg on sirge, hark olemas ning kiige täies koosseisus olemas.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Autor:  siimlane [ 31 Märts Teisipäev, 2009 19:33 ]
Teema pealkiri: 

Tere

Täna sai muretsetud veel kaks korralikku rummu, vanatüübilised külgkorvi kinnitused ning segurikastusklapi hoob lenksul. Hetkel seisab Pannonia isegi omadel ratastel, kuid tagumine ratas siiski tagurpdi paigaldatud. Kett on nii roostes, et see tuleb relakaga välja lõigata.

Käisin päeval ratast lähemalt uurimas-puurimas. Porilauad on suhteliselt kõverad ning vajavad tähelepanu. Reflektor ning esituleklaas koos võruga vaja muretseda, muu tundus lenksu peal olemas olevat. Kõverad tundusid ka küljekarbid. Praegu üritan ratta enam vähem komplektseks koguda, siis vaatab edasi.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/