Vanatehnika.ee
http://vanatehnika.ee/foorum/

AutoGrill
http://vanatehnika.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=119
1. leht 1-st

Autor:  alopex [ 07 Juuli Esmaspäev, 2008 21:56 ]
Teema pealkiri:  AutoGrill

Kui auto tagasi garaa¸i oli jõudnud, siis arvasin esialgu , et küllap ma saan seda tööd teha sealsamas põrandal . Tööd teha küll saaks , aga töö tegemise mõnu ei ole. Mu hea tuttav Enno Öövel soovitas ehitada auto pööramise seadeldise. Ta ise kasutab ka sellist ja tema näidisest sai ka eeskuju võetud. Märt Aarne nimetas seda siis AutoGrilliks :D
AutoGrilli ehitamiseks otsustasin ära kasutada auto lahtimonteerimise ajal auto rataste all olnud vankreid. Algul hakkasin seadeldist ehitama ühele vankrile, aga siis oli näha , et tekib ümbermineku oht ja selle vältimiseks sai siis teine vanker kõrvale võetud. Eks see esiotsa oma natuke kipakas sai. Esiotsa juurde läks Ziguli hooratas ja veel starteri pendiksi hammasratas.

Pilt

BMW raami esiosale tuli ka siis vastus teha .

Pilt

Tagaotsaga oli asi lihtsam. Oli juba natuke kogemust ja sai kohe hakatud kahe vankri peale ehitama. Ära sai kasutatud ka mõned vanad aiapostid :)

Pilt

Selleks , et saaksin esiotsa ja tagaotsa ilusti sobitada, oli vahepeal autokere taliga maast õhku tõstetud. Selliselt oli lihtne mõõta ja sobitada. Peagi oli auto "grillimiseks" valmis. Kaubandusliku välimus küll pole , aga edaspidi on hea värvi ülejääke seal ära kasutada.

Pilt


Mõned lingid veel

http://s30.photobucket.com/albums/c313/ ... Koripukki/

http://forum.automoto.ee/showthread.php ... 796&page=4

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/