M: Bensiini A-76

Kui Sa soovid midagi müüa või vahetada
Vasta
Sõnum
Autor
elro
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 September P, 2011 00:00

M: Bensiini A-76

#1 Postitus Postitas elro »

seisnud üle 10 aasta

elro@hot.ee

MAZ
VVK sõber
Postitusi: 91
Liitunud: 09 Mai L, 2009 00:00
Asukoht: Elva

#2 Postitus Postitas MAZ »

Minu teada lõpetati 1996/97 ameltikult A76 müük Eestis, seega tegu ei saa olla A76 bensiiniga,kui ta on 10.a seisnud, pigem on tegu A91/92 bensiiniga ning kas see on üldse nii pika aja peale enam kasutatav on automootori kütusena?

TALUPOEG
VVK sõber
Postitusi: 181
Liitunud: 24 Aprill L, 2010 00:00

#3 Postitus Postitas TALUPOEG »

MAZ kirjutas:Minu teada lõpetati 1996/97 ameltikult A76 müük Eestis, seega tegu ei saa olla A76 bensiiniga,kui ta on 10.a seisnud, pigem on tegu A91/92 bensiiniga ning kas see on üldse nii pika aja peale enam kasutatav on automootori kütusena?
Sõber! Kõik põleb,mis tuld võtab.... :D

peeterk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Juuni N, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#4 Postitus Postitas peeterk »

Kõige parema hinnaga ostab seda vedelikku ohtlike jäätmete kogumispunkt - olenemata kogusest on tasuks puhas südametunnistus.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

#5 Postitus Postitas Veteran »

TALUPOEG kirjutas:
MAZ kirjutas:Minu teada lõpetati 1996/97 ameltikult A76 müük Eestis, seega tegu ei saa olla A76 bensiiniga,kui ta on 10.a seisnud, pigem on tegu A91/92 bensiiniga ning kas see on üldse nii pika aja peale enam kasutatav on automootori kütusena?
Sõber! Kõik põleb,mis tuld võtab.... :D
No võibolla kuidagi põlebki, kuid mitte nii äkiliselt, kui mootoris tarvis...
Ameerikast toodud paadi paagist tõmbasin välja oma 30 liitrit bensiini. Teadsin, et kaua seisnud kütus, seepärast valasin selle oma Valmet- traktori paaki, mis peaks petrooliga ka töötama, kui töösoe on. Töötaski kuidagi vaevaliselt, masinal jõudu polnud. Vot selline kogemus vana " põletisega"
Tervitab Enno Öövel.

heiki
VVK sõber
Postitusi: 31
Liitunud: 29 Aprill T, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#6 Postitus Postitas heiki »

Detailide pesemiseks kõlbab kindlasti, ei pea tingimata kohe jäätmejaama viima. Mootoris mina ei kasutaks vaikude ja kondentsi sadestumise tõttu. Isegi üle talve tsikli paagis seisnud bensiin põleb kevadel kehvemini ja suurema suitsuga, selline on minu isiklik praktiline kogemus seisnud bensiiniga.

TALUPOEG
VVK sõber
Postitusi: 181
Liitunud: 24 Aprill L, 2010 00:00

#7 Postitus Postitas TALUPOEG »

Olen kasutanud oma Ford T paagis ära kõiksugu vanad bensiinid. Ei ole häda olnud. Päris puhast ei soovita,kuid koos uuega teatud osa,siis mõjub see vanemat tüüpi mootorile päris heasti. Päris puhtalt pole ka hea. Käivitamisega siis raskusi.
Samuti saab selle seismajäänud vana bensiiniga vanu värve segada. Nii et tegelt ei tohiks jäätmejaama jaoks midagi üle jääda....

argo1974
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 15 Juuli T, 2008 00:00

#8 Postitus Postitas argo1974 »

Endal on ka u 10L u 40 aastat vana USA bentsu kuuri all, oktaanarv 101, oran¸i värvi ja u 3 grammi tetraetüülpliid liitri kohta. Kaasaja bensiinid haisevad juba mõne aasta möödudes nii hullusti lahusti järele, et isegi detaile pesta ei kannata.

miilits
VVK sõber
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Detsember T, 2008 00:00

Bensiin

#9 Postitus Postitas miilits »

Mootorikütusena seda küll ei soovita kasutada, sest bensiin vaigustub ja seetõttu "kitib" peenemad augud selle vaiguga kinni.

Vasta

Mine “Müügi/Vahetuse foorum”