Vanatehnika üritused Eestis 2010

Info peamiselt Eestis toimuvate vanatehnikaürituste kohta
Vasta
Sõnum
Autor
pelle
VVK liige
Postitusi: 167
Liitunud: 04 Aprill R, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Vanatehnika üritused Eestis 2010

#1 Postitus Postitas pelle »

Tänase seisuga on meie esilehel ja foorumis üleval info selle suve üritustest, peamise rõhuasetusega jaanipäeva paiku toimuvatel ja ilmselt aasta tähtsamatel üritustesarjal/koondüritusel. Kuid, kui ma hommikul lehe lahti lõin ja välja pandud infoga tutvusin, siis vaatamata sellele, et olen püüdnud ennast selle/nende ürituse korraldamisega kursis hoida, on päris raske täpset pilti saada, mis siis jaanipäeva paiku toimub. Kui varem oli plaanitud kaks paraleelset sõitu, siis nüüd jääb esmamulje lausa neljast erinevast üritusest, mis kõik toimuvad enam-vähem samal ajal. On justkui suursõit, laager, jaanitule teekond/sõit ja veel laidoneri sõit. Kas selline pulkadeks võtmine asja liialt keeruliseks ei aja? Kuna igal alaüritusel (või kuidas neid nimetada) on foorumis eraldi teema ja kokku on neid teemasid päris palju siis ma kardan et üks keskmine vanatehnikahuviline, kes satub siia lehel ja tahab suve suurimast vanatehnikaüritusest osa saada ei saa esialgu üldse pihta, mis toimumas on.

Minu jutu mõte ei ole kedagi kritiseerida, vaid pigem konstruktiivne, kuidas seda lihtsamaks saaks teha. Võibolla on see ainult info presenteerimise küsimus, et asi selgem saaks ja võibolla tundub ainult minule see asi segasevõitu. Hea oleks kuulda organiseerimisega mitte seotud, kuid osaleda plaanivate inimeste arvamust.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#2 Postitus Postitas Autorestauraator »

Kõigepealt tuleks läbi lugeda SEE teema.

Kuidas asja selgemini esitada? Andke nõu!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

kr8nik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 29 Märts E, 2010 00:00
Asukoht: Kuressaare

#3 Postitus Postitas kr8nik »

Eks ta esialgu veidi kaootiline tundub, aga kui alustada Autorestauraatori toodud lingilt, siis saab asi märgatavalt selgemaks.
Võib-olla peaks tulevikus selliste suuremate ürituste puhul tekitama ühe suure eraldi teema ja selle alla siis väiksemad alateemad iga osaürituse juhendi, kava, registreerimise jne. tarbeks. Nii saab üritusest huvitatu kogu info ühest kohast kätte ja kaob oht, et midagi olulist kahe silma vahele jääb.
Lihtsalt üks diletantlik arvamus...

Vasta

Mine “Vanatehnikaüritused”