Vanatehnika.ee
http://vanatehnika.ee/foorum/

Nõiajaht - AO sprint Tallinnas - 30. aprillil
http://vanatehnika.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=2856
1. leht 1-st

Autor:  Minister [ 20 Märts Pühapäev, 2016 15:15 ]
Teema pealkiri:  Nõiajaht - AO sprint Tallinnas - 30. aprillil

Nõiajaht on alanud!

Annan juba varakult teada, et 30. aprillil toimub Tallinnas Ülemiste ja Suur-Sõjamäe ümbruses väga atraktiivne autoorienteerumise üritus. Esmakordselt Seiklusministeeriumi ajaloos on tegemist nn sprindiga, kus kontrollaja pikkus on kõigest 1,5 tundi. Sellele ajale lisandub ka lisaaeg, mille pikkuseks kujuneb 30-60 minutit. Võistluse formaadiks on valik ehk punkte võib võtta vabalt valitud järjekorras. Punkte on ajaliselt lühikesel rajal suhteliselt palju - 50 tk. Seega eksimusteks ruumi väga palju ei ole.

Võistlus toimub ühel A3 kaardil mõõtkavaga 1:10000. Kaart on väga detailne ja ei vaja lisaseadmeid. Kaardi näidis on saadaval siit:

Pilt

Võistlus on Eesti Autoorienteerumise Karikasarja 3. etapiks. Võisteldakse kahes võistlusklassis: A-Arvestusklass, V-Vabaklass. Kui starti on tulemas ka vanu retro masinaid, siis rohkem kui 10 masina startimisel peetakse eraldi arvestust ka Retro masinate kategoorias. Võistluse staap asub Lasnamäe Maksimarketi parklas. Võistlus toimub laupäeva õhtupoolikul, aga mitte liiga hilja. Kellel on soov peale üritust veel volbrit tähistama minna, see jõuab ilusti. Ajakava on järgmine: Kella 16.00 hakkab kohapealne registreerimine. Kell 17.00 läheb esimene auto rajale ja orienteeruvalt kell 20.00 autasustame parimaid tiime.

Võistlusel on kasutusel Autoorienteerumise ÄPP, mille saab alla laadida kohapeal korraldajalt saadud lingilt. Võistlejad peavad fikseerima KP-de läbimise autoorienteerumise Äpiga ja kirjutama punktist leitud tähe kontrolllehe vastavassse lahtrisse. Punkti fikseerimiseks peab võistkond oma AO äpiga seadmega jõudma punktile lähemale kui 100 m. Kaugemal olles punkti sisestada ei saa ja punkt on mitte aktiivne.

Võistluse jooksul on kasutusel üldine kiirusepiirang 55 km/h gps järgi. Iga fikseeritud rikkumine karistatakse -5 karistuspunktiga.

Rada on 98% asfaldil ja see peaks olema hea uudis vanade autode omanikele ja ka madalalate masinatega startida plaanivatele tiimidele.

Võistlusele saab registreerida läbi autoorienteerumise lehe: http://autoorienteerumine.ee/?rega=KV2016_03 Samal aadressil asub ka juhend.
Registreerides oma tiimi enne 20. aprilli on osalustasu iga tiimi liikme eest 10 eurot. Tehes seda hiljem ja kohapeal on tiimi liikme hind 15 eurot.

Kuna ürituseni on veel aega, siis broneeri varakult see õhtupoolik üheks vahvaks sõiduks. Kirja võid end panna juba täna! Mida varem registreerud, seda lihtsamaks teed korraldaja elu.

Küsimuste korral kirjuta julgesti: Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895 (Joonas)

Kohtume 30. aprilli õhtul Tallinnas!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

Autor:  Minister [ 29 Märts Teisipäev, 2016 13:17 ]
Teema pealkiri:  Re: Nõiajaht - AO sprint Tallinnas - 30. aprillil

Otsi ülesse oma vana "luud" ja tule starti. Täpselt kuu on jäänud võistluseni, aga registreerimine on juba avatud. Osalema võid tulla ka rattaga. Piisava hulga ratturite korral tekitan teile kohe eraldi klassi. Ratas võib olla nii mootoriga kui ilma. Sarja arvestusse te küll ei lähe, aga pingerea saab teist ikkagi teha.

Registreeruda saab siin: http://autoorienteerumine.ee/?rega=KV2016_03


Pilt

Autor:  Minister [ 13 Aprill Kolmapäev, 2016 13:41 ]
Teema pealkiri:  Re: Nõiajaht - AO sprint Tallinnas - 30. aprillil

Ahoi seiklejad

Ilmad on ilusad, soojad ja kuivad. Ideaalne ilm võtta kaasa sõbrad ja tulla seiklema. Volbri õhtupoolikul, 30 aprillil, saab stardi üks vahva seiklus Tallinnas. Kavas on 45 punktiga autoorienteerumine Nõiajaht. Rada kulgeb põneval tööstusmaastikul ja pakub väga palju raja planeerimise võimalusi. Seekord on kontrollaeg limiteeritud ja rajal saab olla 2 tundi. Kaart on mõõtkavas 1:10000 ja päris detailne.

Võistlus algab kell 16.00 ja lõpeb kell 19.00. Seega, saab peale võistlust soovi korral ka volbrit tähistama minna. Enne trenn ja pärast pidu :)

Tuletan veel meelde, et soodsamat registreerimist on jäänud võistlusele täpselt nädal. Kasuta võimalust, võta sõbrad kaasa ja tule seiklema!

Ootan sind starti! (Start on Lasnamäe Maksimarketi parklast).

Registreerimine koos juhendiga on avatud: www.autoorienteerumine.ee

Joonas Väärtnõu

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/